Solárium - Praha 1

Naše solárium objevíte v Praze 1 na Národní třídě a to ve fitness centru Vagon. Jedná se tak o místo s výbornou dostupností, kde se můžete krásně opálit, ale třeba i zacvičit či využít moderní infra saunu.

K dispozici zde máme nové vertikální solárium Lumina V48. Vždy se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Velice rádi poradíme, pomůžeme a doporučíme ideální program pro opalování a poskytneme vám ty nejdůležitější informace. Zcela důležitý pro nás je fakt, že jakmile budete odcházet, budete se cítit spokojení, krásně a šetrně opálení a s dobrou náladou. A proto se snažíme vytvářet prostředí, které dýchá příjemnou pohodou.

Rovněž nabízíme zapůjčení brýlí zdarma a nelze opomíjet ani solární kosmetiku, kterou samozřejmě prodáváme na baru. Otázka je zřejmá – proč tuto kosmetiku zakoupit a následně používat? Pokožce zajistíte nejen potřebnou hydrataci, ale i přirozený vzhled opalování. Při správném výběru kosmetiky smažete rozdíly mezi opálením v solárku nebo na slunci. Spolehnout se můžete i na to, že opálení déle vydrží.


 

Kontakt

Provozní doba
Po - Pá
07:00 - 21:00
Sobota
10:00 - 18:00
Neděle
14:00 - 20:00