Fitness centrum - Praha 1

Fitness centrum Vagon se nachází v Praze 1 na Národní třídě. Fitko nabízí komplexní služby a moderní přístup ve fitness vedoucí ke zlepšení vašeho životního stylu. Naši dlouholetí zákazníci si pochvalují zejména osobní přístup, cvičení v příjemném prostředí a rovněž nízké ceny. Roční permanentka vychází na 30 Kč za jeden den. A na to všem si poctivě zakládáme. Otevřeno je 7 dní v týdnu, tudíž záleží pouze na vás, jak si sestavíte cvičební harmonogram. Především pro začátečníky, ale i pro ty zkušenější, kteří chtějí poradit, je zde možno využití osobního trenéra.

Co vše tedy u nás najdete? V prostorné a klimatizované posilovně naleznete moderní a funkční stroje. Zacvičit si můžete s posilovacími stroji značky Grünsport, jednoručními činkami od 1 kg do 50 kg. Dále je k dispozici velice oblíbená kardiozóna Technogym s běžeckými pásy, steppery, rotopedy, schody (stair climber) či fitness strojem orbitrek. Všechny stroje jsou vhodně seřazeny a každé místo je kvalitně osvětleno.

Neméně důležitá je rovněž regenerace. Využít tak můžete i infra saunu, solárko či zakoupit potřebné regenerační výživové doplňky. Samozřejmě se vším rádi poradíme a předáme naše zkušenosti.


 

Kontakt

Provozní doba
Po - Pá
07:00 - 21:00
Sobota
10:00 - 18:00
Neděle
14:00 - 20:00